KONST / Litografier / Färglitografi 14098605
nr 1409 8605
Göran Hahne
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, HC . Signerad, numrerad 20/36. Motivet: 51x37, yttermått inklusive ram: 69x54 cm
Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 21:03:49
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr
Göran Hahne
Läs mer om Göran Hahne